Ludzie

LUDZIE

Biznes i prawo

Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon

   
Jestem przedsiębiorcą – z wykształceniem prawniczym i kompetencjami (mikro)księgowej, ale przede wszystkim jestem przedsiębiorcą. Moją miłość do biznesu odkrywałam długo, krążąc wokół niej krętymi i stromymi ścieżkami, by ostatecznie oddać się jej niemal bez reszty. Od lat specjalizuję się w zarażaniu bakcylami przedsiębiorczości i… optymizmu. Wspieram młodych przedsiębiorców merytorycznie i emocjonalnie, przeżywając z nimi ich sukcesy, ale też porażki (nie bójmy się tego słowa, bo budują nas wszystkie doświadczenie życiowe, także te negatywne!). Po pracy – przyznaję, że czasami zdarza mi się nie pracować – jestem również pasjonatką w wielu dziedzinach. Kocham pisać i odkrywać, jestem fanką technologii i gadżeciarą, uwielbiam SF i nauki ścisłe, które podziwiam nawet wtedy, gdy ich nie pojmuję. Byłabym dużo uboższym człowiekiem bez mojej rodziny – podziwiam ją za to, że mnie… znosi. Daj znać jeśli masz ochotę porozmawiać, wspólny temat znajdziemy na pewno!

Znajdziecie mnie tu:
Logica Nova
Kolekcjonerka słów

Kontakt: agnieszka@drobneustroje.pl

Wsparcie kreatywne

Agata El Halawany


Mikroprzedsiębiorca, nurek, fotograf, zwierzolub. Zawsze mam mnóstwo pomysłów i większość z nich próbuję realizować – z różnym skutkiem, ale wychodzę z założenia, że  jeśli spróbuję stu rzeczy, to zawsze jest szansa, że kilka wypali. To samo charakteryzuje moją ścieżkę zawodową, dzięki temu wiem, że praca od-do nie jest dla mnie, za to całkiem nieźle odnajduję się jako freelancer i przedsiębiorca. Jeśli coś robię – to na całego, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Całorocznie zajmuję się tłumaczeniami i tworzeniem stron internetowych, sezonowo jestem instruktorem nurkowania, instruktorem obsługi dronów i fotografem. Kiedyś wreszcie skończę ten doktorat ? Po godzinach maluję, robię biżuterię i uczę się języków obcych. Kocham słońce, morze zimą, Bieszczady jesienią i podróże, ale zawsze chętnie wracam do domu na końcu świata.

Znajdziecie mnie tu:
Co Dwie Głowy
Saqr
Światłem

Kontakt: agata@drobneustroje.pl

Prawo

Filip Jańczuk


Jestem radcą prawnym od 2007 r. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno w bardzo dużych korporacjach jak i w obsłudze drobnych przedsiębiorców. Ta druga grupa miewa o wiele ciekawsze tematy, bo co przedsiębiorca, to inny temat do rozwiązania, a dla mnie kolejne wyzwanie. Pomagam również ludziom w sprawach życia codziennego, co bardzo lubię, bo dotyczą spraw istotnych dla każdego człowieka, często nawet ważniejszych, niż kwestie biznesowe.
Prywatnie pasjonuje mnie strzelectwo sportowe (i sport w ogóle) oraz podróże.

Znajdziecie mnie tu:
Kancelaria Filip Jańczuk

Kontakt: filip@drobneustroje.pl

Komunikacja i wsparcie organizacyjne

Klaudia Młynarczyk


Jestem z tego pokolenia, które nie pamięta, jak nie było internetu… ale spokojnie, nie pracuję jako streamerka, ani nie mam konta na tik toku ?. Lubię wyzwania i kreatywne podejście do tematu. Mam czwórkę młodszego rodzeństwa, więc nic mi niestraszne. Od zawsze kocham nauki ścisłe i humanistyczne, a także języki obce i sztukę. Moimi największymi pasjami są podróże w nieznane, zwalnianie Agnieszki i mięso ❤️. Poza tym staram się zawsze myśleć pozytywnie i dzielić się radością ze wszystkimi, których spotykam. ?

  
Kontakt: klaudia@drobneustroje.pl